Roto to światowy lider w technice okiennej. Dzięki ponad 75-letniemu doświadczeniu Roto nieustannie dostarcza swoim Klientom produkty najwyższej jakości. Zaawansowanie rozwiązań technicznych, bezpieczeństwo, wygoda użytkowania oraz nowoczesna stylistyka to stałe atuty okien dachowych Roto. O trwałości i komforcie użytkowania naszych okien decyduje również klasa zastosowanych okuć okiennych, Roto jest liderem wśród ich producentów. Dokładamy starań, by nasze produkty trafiały do klienta za pośrednictwem profesjonalnych firm handlowych, gwarantujących najwyższy poziom doradztwa.

Najpopularniejsze produkty ROTO:

Okna obrotowe

Okna obrotowe należą do najpopularniejszych rodzajów okien dachowych. Usytuowanie osi obrotu w połowie wysokości pozwala nie tylko łatwo posługiwać się oknem, ale także dosięgnąć do każdego miejsca.

RotoQ4

Drewniane okno obrotowe nowej generacji przekonuje sprytnymi rozwiązaniami oraz ergonomicznym kształtem klamki.

Roto DESIGNO R6

Designo R6 posiadające oś obrotu w połowie wysokości, obsługiwane jedną klamką znajdującą się u dołu okna.

Roto DESIGNO R6  RotoTronic

Designo R6 RotoTronic doskonale sprawdzają się w miejscach trudno dostępnych oraz w konstelacjach wielokrotnych.

 

Roto DESIGNO R4

Okno dachowe Designo R4 posiada oś obrotu w połowie wysokości, obsługiwane jest jedną klamką znajdującą się u dołu okna.

Okna wysokoosiowe

Roto DESIGNO R7

Okno wysokoosiowe Roto Designo R7 wyróżnia się w stosunku do tradycyjnego okna obrotowego lepszą funkcjonalnością oraz wyższym komfortem obsługi.

Roto DESIGNO R8

Okno Designo R8 zajmuje szczególne miejsce wśród wszystkich okien dachowych Roto. Dzięki podwójnemu systemowi otwierania sterowanemu jedną klamką wyróżnia się najwyższą funkcjonalnością oraz niezwykłą energooszczędnością.

Akcesoria do okien

Rolety zaciemniająca

Tkanina rolety powleczona jest z jednej strony aluminiową reflektorową warstwą, która całkowicie eliminuje dostęp światła.

Żaluzje

To efektywna ochrona przeciwsłoneczna i doskonała kontrola nasłonecznienia wnętrza.

Markizy zewnętrzne

Siateczka z włókna szklanego, powleczona tworzywem odpornym na działanie czynników atmosferycznych, które pochłania i odbija promieniowanie cieplne zanim dotrze ono do szyby.

Rolety zewnętrzne

Precyzyjnie współdziałają z oknami dachowymi Roto.