DÖRKEN jest jednym z najstarszych i najlepszych producentów membran dachowych na świecie. Firma wprowadziła na rynki Europy niezawodne membrany systemu DELTA. System DELTA® oferuje Państwu idealne rozwiązania dostosowane do każdych wymagań, począwszy od dachu, a skończywszy na piwnicy: Z tego względu proponowane folie izolacyjne i membrany wstępnego krycia w systemie DELTA®, jak również rozwiązania izolacyjne nakrokwiowe w połączeniu z wiatro- i paroizolacją gwarantują szeroki wachlarz możliwości dla każdej konstrukcji dachowej. W ten sposób uzyskują Państwo gwarancję, że izolacja cieplna na zewnątrz i wewnątrz podlega zawsze optymalnej ochronie.

Najpopularniejsze membrany DÖRKEN:

DELTA MAXX X

Dzięki zintegrowanemu podwójnemu paskowi klejącemu oraz wyrównanej spodniej stronie włókniny, membranę można zamontować w bardzo szybki sposób.

DELTA FOXX PLUS

Dzięki masie 270 g/m2, zoptymalizowano łatwość oraz bezpieczeństwo układania. Bez deformacji membrany, bez wybrzuszeń i łopotania.

DELTA REFLEX

Nawet o 10% wyższa ochrona cieplna, nawet o 99% mniejsze obciążenie promieniami elektromagnetycznymi dla człowieka, 50% odbicia ciepła, 100% wiatro- i paroizolacji.