Sieć sprzedaży PHD
Prezentacja punktu sprzedaży SKOWRON Staszów

SKOWRON Staszów

SKOWRON Staszów
ul. Kolejowa 42
28-200 Staszów
Tel.  (15) 864 22 20
Fax. (15) 864 22 20
Godziny otwarcia: Pon - Pią 8.00 - 17:00 | Sob 8.00 - 13.00

Informacje o SKOWRON Staszów

Firma została założona w 1990 roku przez Wojciecha Skowrona. Początkowo firma mieściła się w domu rodzinnym na ulicy Szkolnej. Obecnie od stycznia 2008 roku siedziba firmy znajduje się na ulicy Kolejowej w miejscu dawnego skupu tytoniu.

Główny profil działalności firmy SKOWRON to sprzedaż pokryć dachowych, okien, a teraz także sklep narzędziowo budowlany. Od początku swej działalności firma SKOWRON współpracuje z renomowanymi producentami w branży budowlanej takimi jak: Blachy Pruszyński, Fakro, Velux czy Gamrat. Takie rozwiązanie gwarantuje, że sprzedawane produkty spełniają wszelkie wymagania jakościowe i użytkowe. Przyjęte założenia skutkują systematycznym wzrostem sprzedaży oraz zdobywaniem coraz większego grona zadowolonych klientów.

Obecnie firma SKOWRON zatrudnia 90 osób, od początku swej działalności firma stara się o podnoszenie kwalifikacji personelu oraz dba o zapewnienie swoim pracownikom odpowiednich warunków pracy.

Działania firmy SKOWRON zmierzają w kierunku rozpoczęcia własnej produkcji pokryć dachowych, a w trosce o dobro swoich klientów firma zamierza wdrażać system zarządzania jakością ISO.

 

Oferta producentów w punkcie SKOWRON Staszów

Wyślij pytanie do SKOWRON Staszów

Jeśli mają Państwo pytania do firmy SKOWRON Staszów prosimy o wypełnienie poniższego formularza kontaktowego. Prosimy o podanie jaki rodzaj pokrycia lub jaki asortyment Państwa interesuje. Firma SKOWRON Staszów udzieli odpowiedzi w najkrótszym możliwym terminie.

* Pola wymagane