Sieć sprzedaży PHD
Prezentacja punktu sprzedaży PIMAR Poznań

PIMAR Poznań (wielkopolskie)

PIMAR - Centrala firmy
ul. Ostrowska 454
61-324 Poznań
Tel.  (61) 872 60 26
Fax. (61) 872 60 26
Godziny otwarcia: Pon - Pią 7.00 - 17:00 | Sob 8.00 - 13.00

Informacje o PIMAR Poznań

Zajmujemy się sprzedażą, kompletacją zamówień oraz obsługą inwestycji w szeroko pojętym zakresie pokryć dachowych. Od samego początku naszej działalności ściśle współpracujemy z producentami w tej branży co pozwala nam na bieżąco uzupełniać wiadomości i dostosowywać się do coraz nowszych technologii tworzenia dachów, wychwytywania najnowszych materiałów i dodatków by naszym klientom proponować nie tylko bardzo dobre ale i nowoczesne materiały.

Posiadamy wysoce wyszkoloną kadrę pracowników i specjalistyczne narzędzia co pozwala nam obsłużyć nawet najbardziej wymagających klientów. Zatem, od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-17.00, a w soboty od 8.00-13.00, serdecznie zapraszamy wszystkich przyszłych właścicieli małych i dużych domów , by sami mogli przekonać się o fachowości naszej Firmy.

Zdając sobie sprawę z problemów i wyzwań stojących przed naszą firmą, nasz tabor samochodowy przystosowany jest do obsługi plac budów w zależności od warunków i wielkości dostaw. Do dyspozycji mamy 40 tonowy samochód  z napędem na 2 osie, na którym zamontowany jest żuraw  samowyładowczy obsługiwany przez kierowcę drogą radiową co umożliwia dokładny i szybki rozładunek towaru. Do mniejszych dostaw używamy dwóch samochodów transportowych do 2,5 tony, oraz samochodów typu van.  Poprzez nasze wieloletnie doświadczenie możemy powiedzieć że nasza tabor samochodowy umożliwia obsługę naszych klientów na najwyższym poziomie.

Oferta producentów w punkcie PIMAR Poznań

Wyślij pytanie do PIMAR Poznań

Jeśli mają Państwo pytania do firmy PIMAR Poznań prosimy o wypełnienie poniższego formularza kontaktowego. Prosimy o podanie jaki rodzaj pokrycia lub jaki asortyment Państwa interesuje. Firma PIMAR Poznań udzieli odpowiedzi w najkrótszym możliwym terminie.

* Pola wymagane