Sieć sprzedaży PHD
Prezentacja punktu sprzedaży ORION Łęczna

ORION Łęczna (lubelskie)

ORION - Oddział Łęczna
ul. Średnia 29
21-010 Łęczna
Tel.  696 906 821
Godziny otwarcia: Pon - Pią 8.00 - 17:00 | Sob 10.00 - 13.00

Informacje o ORION Łęczna

Firma Orion powstałą w 2001 roku. Pomysłodawcami byli młodzi ludzie, absolwenci Politechniki Lubelskiej. Firma od początku specjalizowała się w sprzedaży pokryć dachowych.

Co roku poszerzamy naszą ofertę o nowe materiały budowlane takie jak docieplenia elewacji, poddaszy, stolarka okienna, ściany, stropy, kominy itp. Oferujemy produkty wyłącznie renomowanych, sprawdzonych firm produkujących w oparciu o najnowocześniejsze technologie wytwarzania.

Kilkuletnia współpraca z wykonawcami oraz wsłuchiwanie się i realizacja ich potrzeb, sprawiły, że staliśmy się partnerem dla wielu firm wykonawczych oraz solidnym dostawcą materiałów budowlanych. Na klientów odwiedzających nasze biura sprzedaży, czeka przyjemna atmosfera, młoda wykształcona i wyspecjalizowana załoga, zawsze chętnie służąca pomocą. Do Państwa dyspozycji są również pracujący w terenie przedstawiciele naszej firmy. Aby jeszcze szybciej trafić na miejsce Państwa budów firma co roku poszerza sieć swoich oddziałów. Zapraszamy do zapoznania się z lokalizacją naszych punktów.

Jesteśmy przekonani, że nasz wspólny kontakt nie skończy się na pierwszym zakupie materiałów budowlanych, a poznawszy nasze zaangażowanie w Państwa inwestycje, zawsze chętnie wrócicie do nas po kolejne materiały na budowę swojego domu.

Oferta producentów w punkcie ORION Łęczna

Wyślij pytanie do ORION Łęczna

Jeśli mają Państwo pytania do firmy ORION Łęczna prosimy o wypełnienie poniższego formularza kontaktowego. Prosimy o podanie jaki rodzaj pokrycia lub jaki asortyment Państwa interesuje. Firma ORION Łęczna udzieli odpowiedzi w najkrótszym możliwym terminie.

* Pola wymagane