Sieć sprzedaży PHD
Prezentacja punktu sprzedaży MARCOWE DACHY Świebodzin

MARCOWE DACHY Świebodzin

MARCOWE DACHY Świebodzin
Młyńska 30
66-200 Świebodzin
Tel.  533843030
Tel.  533308768
Godziny otwarcia: Pon. - Pt. 8.00 - 17:00 | Sob. nieczynne

Informacje o MARCOWE DACHY Świebodzin

Dbając o wysoką wartość naszych rozwiązań przeznaczonych do budowy czy renowacji budynków polepszamy jakość życia ludzi, którzy w nich mieszkają bądź przebywają. Wspieramy rozwój procesów przyjaznych dla środowiska i opartych na efektywnym i zrównoważonym korzystaniu z surowców naturalnych, począwszy od wyboru lokalizacji inwestycji, poprzez projektowanie, budowę, użytkowanie, renowację aż po remont czy rozbiórkę. Dostarczamy produkty i rozwiązania, które służą podniesieniu jakości życia.

Firma Marcowe Dachy powstała w 2013 roku. Wieloletnie doświadczenie właściciela firmy, zobowiązuje nas do odpowiedzialnego myślenia i działania na rzecz naszych klientów. Traktujemy swoją pracę jak pasję, dlatego realizujemy Państwa potrzeby, spełniając również swoje marzenia. Dążymy do trwałego i stabilnego rozwoju, oferując szeroki asortyment krajowych i europejskich producentów. Różnorodność ekspozycji, fachowe doradztwo i miła obsługa to uzupełnienie naszej oferty.

Oferta producentów w punkcie MARCOWE DACHY Świebodzin

Wyślij pytanie do MARCOWE DACHY Świebodzin

Jeśli mają Państwo pytania do firmy MARCOWE DACHY Świebodzin prosimy o wypełnienie poniższego formularza kontaktowego. Prosimy o podanie jaki rodzaj pokrycia lub jaki asortyment Państwa interesuje. Firma MARCOWE DACHY Świebodzin udzieli odpowiedzi w najkrótszym możliwym terminie.

* Pola wymagane