Sieć sprzedaży PHD
Prezentacja punktu sprzedaży KOLTAR Tarnów

KOLTAR Tarnów (małopolskie)

KOLTAR s.c.
ul.Krakowska 142
33-100 Tarnów
Tel.  (14) 633 17 18
Tel.  600 462 119
Tel.  666 842 020
Fax. (14) 633 17 18
Godziny otwarcia: Pon - Pt 8.00 - 16:00 | Sob 9.00 - 12.00

Informacje o KOLTAR Tarnów

Koltar s.c. prowadzi działalność gospodarczą od 2001r. Firma zajmuje się dystrybucją i usługami w zakresie sprzedaży i montażu pokryć dachowych na terenie województwa małopolskiego i podkarpackiego.

Dzięki nawiązaniu współpracy z renomowanymi producentami pokryć dachowych oferowane przez nas produkty posiadają najwyższą jakość . Jest to możliwe dzięki zastosowaniu materiałów wsadowych (blach powlekanych) hut stali o najdłuższych tradycjach i niepodważalnej pozycji na rynku stali. Naszymi dostawcami stali są: Ssab Tunnplat - Szwecja, Ruukki - Finlandia, blachy te wykorzystywane są w procesach produkcyjnych branży motoryzacyjnej i budowlanej.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii nawet najbardziej wymagający klient ma możliwość szybko i tanio pokryć nowo wybudowany dom albo zmienić szkodliwe pokrycia dachowe na nowoczesne, lekkie, trwałe i estetyczne blachy.

Naszymi największymi zaletami są:

  • jakość
  • elastyczność
  • profesjonalizm.
  • szeroka paleta produktowa

Możemy zaspokoić najbardziej wygórowane potrzeby klientów poprzez oferowanie szerokiej palety różnych rodzajów pokryć dachowych.

Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem największych producentów pokryć dachowych:

-dachówka ceramiczna: BRASS,ROBEN,CREATON,KORAMIC,ERLUS,BOGEN,LAUMANS,

-blachy dachowe: RUUKKI,BUDMAT,BRATEX

 

Nasze wieloletnie doświadczenie wykorzystaliśmy do stworzenia niezawodnego systemu obsługi klienta, który zapewni Państwu szybką i niezawodną obsługę.

Oferta producentów w punkcie KOLTAR Tarnów

Wyślij pytanie do KOLTAR Tarnów

Jeśli mają Państwo pytania do firmy KOLTAR Tarnów prosimy o wypełnienie poniższego formularza kontaktowego. Prosimy o podanie jaki rodzaj pokrycia lub jaki asortyment Państwa interesuje. Firma KOLTAR Tarnów udzieli odpowiedzi w najkrótszym możliwym terminie.

* Pola wymagane