Sieć sprzedaży PHD
Prezentacja punktu sprzedaży KOLTAR Dębica

KOLTAR Dębica (podkarpackie)

KOLTAR s.c. Oddział w Dębicy
Zawada 6a
39-200 Dębica
Tel.  (14) 681 59 96
Tel.  784 576 194
Godziny otwarcia: Pon - Pt 8.00 - 16:00 | Sob 9.00 - 12.00

Informacje o KOLTAR Dębica

Koltar s.c. prowadzi działalność gospodarczą od 2001r. Firma zajmuje się dystrybucją i usługami w zakresie sprzedaży i montażu pokryć dachowych na terenie województwa małopolskiego i podkarpackiego.

Dzięki nawiłzaniu współpracy z renomowanymi producentami pokryć dachowych oferowane przez nas produkty posiadają najwyższą jakość . Jest to możliwe dzięki zastosowaniu materiałów wsadowych (blach powlekanych) hut stali o najdłuższych tradycjach i niepodważalnej pozycji na rynku stali. Naszymi dostawcami stali są: Ssab Tunnplat - Szwecja, Ruukki - Finlandia, blachy te wykorzystywane są w procesach produkcyjnych branży motoryzacyjnej, AGD i budowlanej.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii nawet najbardziej wymagający klient ma możliwość szybko i tanio pokryć nowo wybudowany dom albo zmienić szkodliwe pokrycia dachowe na nowoczesne, lekkie, trwałe i estetyczne blachy.

Naszymi największymi zaletami są:

  • jakość
  • elastyczność
  • profesjonalizm.

Możemy zaspokoić najbardziej wygórowane potrzeby klientów poprzez oferowanie blach o szerokiej gamie kolorów, powłok, odpowiednich kształtach i długościach. Nasze wieloletnie doświadczenie wykorzystaliśmy do stworzenia niezawodnego systemu obsługi klienta, który zapewni Państwu szybką i niezawodną obsługę.

Oferta producentów w punkcie KOLTAR Dębica

Wyślij pytanie do KOLTAR Dębica

Jeśli mają Państwo pytania do firmy KOLTAR Dębica prosimy o wypełnienie poniższego formularza kontaktowego. Prosimy o podanie jaki rodzaj pokrycia lub jaki asortyment Państwa interesuje. Firma KOLTAR Dębica udzieli odpowiedzi w najkrótszym możliwym terminie.

* Pola wymagane