Sieć sprzedaży PHD
Prezentacja punktu sprzedaży GOLDEN Malbork

GOLDEN Malbork (pomorskie)

GOLDEN - Malbork (Centrala firmy)
al. Wojska Polskiego 90A
82-200 Malbork
Tel.  (55) 273 01 13
Tel.  794 24 11 15 - Alicja Barambas - sprzedaż detaliczna
Fax. (55) 273 01 13
Godziny otwarcia: Pon - Pią 8.00 - 17:00 | Sob 08.00 - 13.00

Informacje o GOLDEN Malbork

Firma Golden Pokrycia Dachowe Sp.j. istnieje od 2004 roku. W chwili obecnej jesteśmy największą w rejonie hurtownią pokryć dachowych. Posiadamy w swojej ofercie pełen asortyment materiałów potrzebnych do wykonania kompletnego dachu: dachówki, blachodachówki, blachy trapezowe, rynny, folie, papy, okna dachowe, akcesoria, itd.

DOŚWIADCZENIE

Zajmujemy się sprzedażą pokryć dachowych od 2004 roku. Sprzedaliśmy w tym czasie ponad 1 000 000 m2 dachów. Dostarczyliśmy już ponad 5 000 klientom kompletne systemy dachowe.

JAKOŚĆ OBSŁUGI:

Naszym priorytetem jest zadowolenie klienta. Poprzez nieustanne szkolenia naszego zespołu specjalistów staramy się aby mogli oni w pełni służyć Państwu profesjonalnym doradztwem technicznym. Dzięki dużej liczbie mobilnych przedstawicieli handlowych jesteśmy w stanie zaproponować Państwu profesjonalną i kompleksową obsługę również „na placu budowy”.

DOSTĘPNOŚĆ MATERIAŁÓW

Dzięki dużej powierzchni magazynowej możemy Państwu zaoferować duży wybór materiałów dostępnych od ręki. W centrali firmy w Malborku posiadamy magazyn wysokiego składowania o pow. 1400m2 oraz duży magazyn zewnętrzny o pow. 6500 m2.

EKSPOZYCJE

Zarówno w centrali firmy w Malborku jak i w oddziale w Kwidzynie posiadamy salony ekspozycyjne oraz duże wystawki zewnętrzne pokryć dachowych.

LOGISTYKA

Posiadamy 14 aut dostawczych w tym 2 samochody ciężarowe z dźwigami, umożliwiające rozładunek materiałów bezpośrednio na placu budowy. Dokładamy wszelkich starań aby zamówiony przez Państwa towar dotarł na budowę terminowo.

PRODUKCJA OBRÓBEK BLACHARSKICH

Wykonujemy obróbki blacharskie oraz parapety z blachy płaskiej gr. do 0,7 mm i długości do 2,0 m. Produkujemy również gąsiory półokrągłe do blachodachówki.

BRAK POŚREDNIKÓW

Gwarantujemy dostęp do najniższych cen na rynku dzięki umowom bezpośrednim z renomowanymi producentami, min: Roben, Braas, Creaton, Euronit, Bogen, Wienerberger, Jopek, Blachy Pruszyński, Ruukki,  BalexMetal, Bud-Mat, Lindab, Planja, Fakro, Roto, Izolmat, Icopal, Cembrit, Galeco, Gunnebo ...

Oferta producentów w punkcie GOLDEN Malbork

Wyślij pytanie do GOLDEN Malbork

Jeśli mają Państwo pytania do firmy GOLDEN Malbork prosimy o wypełnienie poniższego formularza kontaktowego. Prosimy o podanie jaki rodzaj pokrycia lub jaki asortyment Państwa interesuje. Firma GOLDEN Malbork udzieli odpowiedzi w najkrótszym możliwym terminie.

* Pola wymagane