Sieć sprzedaży PHD
Prezentacja punktu sprzedaży EXPERT-DACH Wieluń

EXPERT-DACH Wieluń

EXPERT-DACH Wieluń
ul. Warszawska 40a
98-300 Wieluń
Tel.  (43) 843 33 33
Fax. (43) 656 93 93
Godziny otwarcia: Pon - Pią 7.00 - 17:00 | Sob 7.00 - 13.00

Informacje o EXPERT-DACH Wieluń

EXPERTDACH jest firmą działającą na rynku od 2006 roku.Specjalizujemy się w branży budowlanej-pokryciach dachowych.Personel posiada kilkunastoletnie doświadczenie techniczne i handlowe.

Od samego początku istnienia współpracujemy z największymi, a zarazem najlepszymi producentami pokryć dachowych krajowych jak i zagranicznych, dostępnych na poskim rynku budowlanym. Współpracujący z nami producenci oferują wyroby, które odpowiadają polskim i europejskim normom ,oraz udzielają na nie wieloletnich gwarancji. Wychodząc naprzeciw zainteresowaniom klientów detalicznych, jak i hurtowych oraz nowoczesnym technologiom poszerzamy systematycznie naszą ofertę o nowe materiały w branży pokryć dachowych. Aby produkty były dla Państwa łatwo dostępne, mamy solidne podstawy kapitałowe, techniczne i szkoleniowe.

Nasza oferta handlowa zawiera przede wszystkim blachodachówki, dachówki ceramiczne, dachówki cementowe, papy termozgrzewalne, okna dachowe i wszystkie niezbędne akcesoria. Kupując u nas produkty mają Państwo gwarancję właściwego doboru pod względem technologicznym                          i kolorystycznym. Oferujemy również naszym klientom więźby dachowe, wiązary ,folie wstępnego krycia, wiele akcesoriów służących do ich wykończenia. 

Oferta producentów w punkcie EXPERT-DACH Wieluń

Wyślij pytanie do EXPERT-DACH Wieluń

Jeśli mają Państwo pytania do firmy EXPERT-DACH Wieluń prosimy o wypełnienie poniższego formularza kontaktowego. Prosimy o podanie jaki rodzaj pokrycia lub jaki asortyment Państwa interesuje. Firma EXPERT-DACH Wieluń udzieli odpowiedzi w najkrótszym możliwym terminie.

* Pola wymagane