Sieć sprzedaży PHD
Prezentacja punktu sprzedaży EURODACH Piła

EURODACH Piła (wielkopolskie)

EURODACH Piła
Przemysłowa 9
64-920 Piła
Tel.  (67) 213 00 52
Tel.  511 038 002
Godziny otwarcia: Pon - Pią 7.00 - 17:00 | Sob 7.00 - 13.00

Informacje o EURODACH Piła

Firma Eurodach od wielu lat zajmuje się dystrybucją i wykonawstwem różnego typu pokryć dachowych wielu renomowanych producentów.
Nasze materiały i usługi to gwarancja tylko najwyższej jakości stale potwierdzana przez zadowolonych klientów, którzy również są wizytówką naszej firmy. Zawsze dbamy o dobro klienta i każdy projekt rozpatrywany jest indywidualnie z uwzględnieniem każdej istniejącej możliwości wykonania.

Posiadamy niezwykle bogate doświadczenie w naszym fachu, jednak nie poprzestajemy na tym i stale udoskonalamy nasze usługi i wyroby. Dążymy do perfekcji, nie zapominając jednocześnie o utrzymaniu przyjaznych dla klientów cen a także promocji. Eurodach łączy bowiem tylko w pełni satysfakcjonujące efekty naszej pracy i korzystne ceny.

Co więcej, każdy klient może liczyć na fachowe doradztwo, wyceny materiałowe wraz z kosztorysami i oczywiście usługi na najwyższym europejskim poziomie. Dla naszych zleceniodawców wykonujemy bezpłatną kalkulację wstępną!

Zapewniamy w pełni kompleksową obsługę w zakresie wykonawstwa pokryć dachowych na budynkach przemysłowych i mieszkalnych.

Oferta producentów w punkcie EURODACH Piła

Wyślij pytanie do EURODACH Piła

Jeśli mają Państwo pytania do firmy EURODACH Piła prosimy o wypełnienie poniższego formularza kontaktowego. Prosimy o podanie jaki rodzaj pokrycia lub jaki asortyment Państwa interesuje. Firma EURODACH Piła udzieli odpowiedzi w najkrótszym możliwym terminie.

* Pola wymagane