Sieć sprzedaży PHD
Prezentacja punktu sprzedaży EURO-KLINKIER Szczecin (Pyrzycka)

EURO-KLINKIER Szczecin (Pyrzycka)

EURO-KLINKIER Oddział Szczecin 2
ul. Pyrzycka 47-48
70-807 Szczecin
Tel.  (91) 461 50 29
Fax. (91) 461 50 29
Godziny otwarcia: Pon - Pt 7.00 - 17:00 | Sob 10.00 - 14.00

Informacje o EURO-KLINKIER Szczecin (Pyrzycka)

Euro-Klinkier specjalizuje się w sprzedaży cegieł klinkierowych, cegieł typu handform i dachówek ceramicznych, ale posiada w swoim asortymencie wszystko do wybudowania domu od fundamentów po dachy.
Oferta Euro-Klinkieru to m.in. dachówki ceramiczne, bruki klinkierowe, systemy mocowań, płytki elewacyjne, deski tarasowe, płytki posadzkowe i schodowe, porotherm, silikaty, stropy, nadproża, zaprawy, tynki, kleje, farby, dachy, systemy kominowe, okna dachowe, drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, chemia budowlana, styropian i wełna mineralna, akcesoria dekarskie i systemy rynnowe oraz wiele innych.
Aby jak najlepiej spełniać oczekiwania klientów firma Euro-Klinkier oferuje również transport na miejsce budowy samochodami samowyładowczymi typu HDS oraz największą na pomorzu zachodnim ekspozycję swoich wyrobów.

Oferta producentów w punkcie EURO-KLINKIER Szczecin (Pyrzycka)

Wyślij pytanie do EURO-KLINKIER Szczecin (Pyrzycka)

Jeśli mają Państwo pytania do firmy EURO-KLINKIER Szczecin (Pyrzycka) prosimy o wypełnienie poniższego formularza kontaktowego. Prosimy o podanie jaki rodzaj pokrycia lub jaki asortyment Państwa interesuje. Firma EURO-KLINKIER Szczecin (Pyrzycka) udzieli odpowiedzi w najkrótszym możliwym terminie.

* Pola wymagane