Sieć sprzedaży PHD
Prezentacja punktu sprzedaży EK-BUD Chojnice

EK-BUD Chojnice (pomorskie)

EK-BUD - Centrala firmy
ul. Bytowska 21
89-600 Chojnice
Tel.  (52) 396 22 60 - Biuro
Fax. (52) 396 22 61
Godziny otwarcia: Pon - Pią 7.00 - 16:00 | Sob 7.00 - 13.00

Informacje o EK-BUD Chojnice

Jako firma handlowo-usługowa ukierunkowani jesteśmy na sprzedaż szerokiego asortymentu pokryć dachowych, okien połaciowych, systemów orynnowania, systemów solarnych (kolektorów słonecznych), cegieł, bruków klinkierowych i betonowych (kostka brukowa), wełny mineralnej, materiałów elewacyjnych i akcesoriów. Działamy na rynku od 2003 roku. Zdobyta przez ten czas wiedza pozwala nam na stworzenie w pełni profesjonalnej oferty dla najbardziej wymagającego klienta. Od początku istnienia firmy, na pierwszym miejscu zawsze stawiana jest jakość wykonania zamówienia. Bogate doświadczenie oraz doskonała znajomość branży pod względem technicznym, jak i praktycznym pozwala nam na zaoferowanie towaru i usług najwyższej jakości, po atrakcyjnych cenach. Zapewniamy:

  • kompleksową obsługę
  • możliwość bezpłatnej wizyty przedstawiciela handlowego i wykonania wyceny
  • bezpłatne doradztwo techniczne
  • transport zakupionych materiałów gratis
  • rabaty i dogodne terminy płatności

Od początku swojego istnienia nasza firma ulega nieustannemu i dynamicznemu rozwojowi specjalizując się w sprzedaży materiałów do pokryć dachowych, elewacji oraz bruków betonowych i klinkierowych renomowanych producentów, krajowych, jak i zagranicznych.

Oferta producentów w punkcie EK-BUD Chojnice

Wyślij pytanie do EK-BUD Chojnice

Jeśli mają Państwo pytania do firmy EK-BUD Chojnice prosimy o wypełnienie poniższego formularza kontaktowego. Prosimy o podanie jaki rodzaj pokrycia lub jaki asortyment Państwa interesuje. Firma EK-BUD Chojnice udzieli odpowiedzi w najkrótszym możliwym terminie.

* Pola wymagane