Sieć sprzedaży PHD
Prezentacja punktu sprzedaży DACHPOL 2 Damian Gruszka Ostrowiec Świętokrzyski

DACHPOL 2 Damian Gruszka Ostrowiec Świętokrzyski

DACHPOL 2 Damian Gruszka Ostrowiec Świętokrzyski
Jana Kilińskiego 29
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
Tel.  (41) 277 14 22 - stacjonarny
Tel.  789 266 079 - mobilny
Godziny otwarcia: Pon. - Pt. 8.00 - 17:00 | Sob. 9.00-13.00

Informacje o DACHPOL 2 Damian Gruszka Ostrowiec Świętokrzyski

W firmie DACHPOL2 pracują ludzie z wieloletnim doświadczeniem w branży pokryć dachowych, posiadający w tej dziedzinie wysokie osiągnięcia zarówno w sprzedaży detalicznej jak i hurtowej. Wiedzę zdobytą na przełomie wielu lat pracy będziemy wykorzystywać, aby odpowiedzialnie wraz z Państwem uczestniczyć w wyborze i projektowaniu tradycyjnych oraz nowoczesnych pokryć dachowych, równoważąc ich odpowiednie parametry do indywidualnych wyborów Naszych klientów.

Nasze doświadczenie oraz wysoki standard przekłada się na satysfakcję i zadowolenie Naszych klientów nie tylko w momencie wyboru Nas jako dostawców materiału, ale przede wszystkim po zakończeniu całej inwestycji. Wiedza, doświadczenie i umiejętności obecne w naszej pracy są podstawą, na której budujemy zaufanie do naszej firmy. Od dnia 21.05.2014 spełniamy warunki uczestnictwa w programie Rzetelna Firma. Uzyskany przez nas Certyfikat Rzetelności jest dowodem niepodważalnej wiarygodności i uczciwości w biznesie.

Oferta producentów w punkcie DACHPOL 2 Damian Gruszka Ostrowiec Świętokrzyski

Wyślij pytanie do DACHPOL 2 Damian Gruszka Ostrowiec Świętokrzyski

Jeśli mają Państwo pytania do firmy DACHPOL 2 Damian Gruszka Ostrowiec Świętokrzyski prosimy o wypełnienie poniższego formularza kontaktowego. Prosimy o podanie jaki rodzaj pokrycia lub jaki asortyment Państwa interesuje. Firma DACHPOL 2 Damian Gruszka Ostrowiec Świętokrzyski udzieli odpowiedzi w najkrótszym możliwym terminie.

* Pola wymagane