Sieć sprzedaży PHD
Prezentacja punktu sprzedaży DACH PARTNER Konin

DACH PARTNER Konin

DACH PARTNER Konin
ul. Jana Pawła II 52
62-510 Konin
Tel.  692186165
Godziny otwarcia: Pon - Pią 7.30 - 15:30 | Sob 8.00 - 13.00

Informacje o DACH PARTNER Konin

Sprzedaż materiałów budowlanych i materiałów do wykończenia wnętrz to specjalność firmy Dach Partner. Jesteśmy jedynym salonem materiałów dachowych w Koninie, na którego wyposażeniu znajdują się wyroby wszystkich wiodących producentów.

Szczególnie ciekawie prezentuje się asortyment oferowanych przez nas pokryć dachowych, na który składają się m.in. dachówki betonowedachówki ceramiczneczy dachówki cementowe. W sprzedaży posiadamy też blachy trapezowe i gonty papowe. Zapewniamy duży wybór akcesoriów dachowych, w tym rynny stalowe i PCV oraz membrany dachowe. Uzupełnieniem dostępnego asortymentu są okna dachowe i okna fasadowe renomowanych marek.

Oferujemy nie tylko materiały na pokrycie dachu, lecz także wiele innych materiałów budowlanych, np. pustaki ścienne, cegły klinkierowe czy styropian oraz inne produkty dociepleniowe. Sprzedajemy też farby i tynki akrylowe. Posiadamy własny mieszalnik farb i tynków, dzięki czemu możemy zapewnić dostęp do szerokiej gamy kolorów. Ponadto, w zakresie naszej działalności mieści się dystrybucja zewnętrznych i wewnętrznych drzwi Wikęd, DRE, Barański oraz innych cenionych producentów.

Oferta producentów w punkcie DACH PARTNER Konin