Sieć sprzedaży PHD
Prezentacja punktu sprzedaży BUILDER Wrocław

BUILDER Wrocław

P.W. BUILDER II SP. Z O.O. / Wrocław
ul. Ziębicka 32
50-507 Wrocław
Tel.  (71) 336 60 85
Tel.  (71) 725 40 34
Tel.  600 063 116 - Leszek Szarowski (kierownik)
Fax. (71) 367 95 61
Godziny otwarcia: Pon - Pią 7.00 - 18:00 | Sob 8.00 - 14.00

Informacje o BUILDER Wrocław

Grupa „BUILDER” to nowoczesne przedsiębiorstwa branży budowlanej, zajmujące się dystrybucją materiałów budowlanych.

Firma ta została założona w 1990 roku i poprzez trudne lata transformacji Polski zdołała zbudować sieć składów na południu i zachodzie kraju.

Od dwudziestu czterech lat jesteśmy obecni na rynku budowlanym! Dysponujemy więc bogatym doświadczeniem. Poznaliśmy wymagania i gusta naszych klientów! Należymy do najlepszych dystrybutorów materiałów budowlanych w Polsce!

Wieloletnie doświadczenie, solidna baza logistyczna, fachowość, innowacyjność oraz nastawienie na nowoczesne technologie, pozwoliły na uzyskanie wielu wyróżnień za dobrą współpracę takich wiodących producentów jak: Wienerberger, Ytong, Braas, Icopal, CRH, Velux, Fakro, Górażdże, Nida, Knauf, Polskone i wielu innych.

W ciągu minionych lat pomogliśmy w zrealizowaniu marzeń wielu osób o własnym domu i bogatsi o doświadczenie jesteśmy gotowi podjąć nowe wyzwania.

Oferta producentów w punkcie BUILDER Wrocław

Wyślij pytanie do BUILDER Wrocław

Jeśli mają Państwo pytania do firmy BUILDER Wrocław prosimy o wypełnienie poniższego formularza kontaktowego. Prosimy o podanie jaki rodzaj pokrycia lub jaki asortyment Państwa interesuje. Firma BUILDER Wrocław udzieli odpowiedzi w najkrótszym możliwym terminie.

* Pola wymagane