Sieć sprzedaży PHD
Prezentacja punktu sprzedaży BUILDER Bilcza

BUILDER Bilcza (świętokrzyskie)

C.M.B. BUILDER / Bilcza k. Kielc
ul. Kielecka 19
26-026 Bilcza
Tel.  (41) 249 58 20
Tel.  (41) 249 58 22
Tel.  600 063 110 - Dariusz Stokłosiński
Fax. (41) 249 58 21
Godziny otwarcia: Pon - Pią 7.00 - 17:00 | Sob 7.00 - 13.00

Informacje o BUILDER Bilcza

Grupa „BUILDER” to nowoczesne przedsiębiorstwa branży budowlanej, zajmujące się dystrybucją materiałów budowlanych.

Firma ta została założona w 1990 roku i poprzez trudne lata transformacji Polski zdołała zbudować sieć składów na południu i zachodzie kraju.

Od dwudziestu czterech lat jesteśmy obecni na rynku budowlanym! Dysponujemy więc bogatym doświadczeniem. Poznaliśmy wymagania i gusta naszych klientów! Należymy do najlepszych dystrybutorów materiałów budowlanych w Polsce!

Wieloletnie doświadczenie, solidna baza logistyczna, fachowość, innowacyjność oraz nastawienie na nowoczesne technologie, pozwoliły na uzyskanie wielu wyróżnień za dobrą współpracę takich wiodących producentów jak: Wienerberger, Ytong, Braas, Icopal, CRH, Velux, Fakro, Górażdże, Nida, Knauf, Polskone i wielu innych.

W ciągu minionych lat pomogliśmy w zrealizowaniu marzeń wielu osób o własnym domu i bogatsi o doświadczenie jesteśmy gotowi podjąć nowe wyzwania.

Oferta producentów w punkcie BUILDER Bilcza

Wyślij pytanie do BUILDER Bilcza

Jeśli mają Państwo pytania do firmy BUILDER Bilcza prosimy o wypełnienie poniższego formularza kontaktowego. Prosimy o podanie jaki rodzaj pokrycia lub jaki asortyment Państwa interesuje. Firma BUILDER Bilcza udzieli odpowiedzi w najkrótszym możliwym terminie.

* Pola wymagane