Sieć sprzedaży PHD
Prezentacja punktu sprzedaży BUDINPOL Wrocław (Traktatowa)

BUDINPOL Wrocław (Traktatowa)

BUDINPOL Wrocław (Traktatowa) - Centrala firmy
ul. Traktatowa 1
54-425 Wrocław
Tel.  (71) 356 40 01 - Dział Sprzedaży
Tel.  (71) 356 40 11 - Dział Obsługi Inwestycji
Tel.  (71) 356 40 20 - Sekretariat
Fax. (71) 356 40 10
Godziny otwarcia: Pon - Pią 7.00 - 17:00 | Sob nieczynne

Informacje o BUDINPOL Wrocław (Traktatowa)

Składy materiałów budowlanych BUDINPOL to blisko 20-letnie doświadczenie i nieprzerwana działalność na rynku budowlanym. Dzięki temu znaleźliśmy się w gronie największych składów budowlanych na Dolnym Śląsku i z sukcesem prowadzimy aż cztery oddziały na terenie Wrocławia i jeden w Kłodzku. Wszystko po to, by zapewnić naszym klientom jak najlepsze i najbardziej komfortowe warunki zakupowe.

Oferujemy pełen asortyment materiałów budowlanych. Kupując u nas Klient może mieć pewność, że w ofercie znajdują się jedynie sprawdzone, znane i najwyższej jakości produkty i rozwiązania. Proponujemy kompleksową obsługę od zakupu, po dostawę materiałów na miejsce i w określonym czasie. Staramy się przeprowadzać naszych klientów przez cały, skomplikowany proces budowy, od początku inwestycji, po pokrycie budynku dachem i wykończenie pomieszczeń, a także wyposażyć we wszelkie konieczne akcesoria i narzędzia.

BUDINPOL to przede wszystkim firma ekspert i mentor, budowlany przewodnik dla budujących. Nie sprzedajemy jedynie materiałów, a dzielimy się rozległą wiedzą budowlaną i doradzamy w jaki sposób i z czego najlepiej budować. Ze względu na rozległy asortyment materiałowy i pozycję rynkową możemy sobie pozwolić na niezależne opinie.

Zdajemy sobie sprawę, że wybór materiałów budowlanych to poważna decyzja, dlatego służymy Państwu naszą wiedzą, specjalistyczną i fachową literaturą, a przede wszystkim zapraszamy do oglądania wystaw i prezentacji na terenie naszych punktów sprzedaży. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy ekspozycję w naszym CENTRUM KLINKIERU I DACHÓWEK, gdzie prezentujemy ponad 300 rodzajów cegieł i płytek klinkierowych oraz bogatą gamę kolorystyczną dachówek. Dzięki temu macie Państwo możliwość doboru materiałów według własnego upodobania. Korzystając ze wszystkich dostępnych wzorów, będziecie mieli Państwo możliwość zestawienia kolorystyki i faktury dachówek, cegieł, płytek, fug i zapraw.

W naszych SKŁADACH FABRYCZNYCH stworzyliśmy również możliwość zapoznania się z pełnym asortymentem największych partnerów: producenta kompletnych systemów dachowych MONIER BRAAS, producenta kominów systemowych SCHIEDEL, TERCA – cegły i płytki klinkierowe firmy WIENERBERGER oraz producenta cegieł klinkierowych i ręcznie formowanych MUHR.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą BUDINPOL i składania zapytań ofertowych na adres biuro@budinpol.com.pl, a przede wszystkim do bezpośredniego kontaktu z doradcami, którzy przeprowadzą Państwa przez cały, rozległy proces budowlany.

WIRTUALNY SPASER PO NASZEJ CENTRALI


Wyświetl większą mapę

Więcej informacji o naszej firmie na www.budinpol.com.pl

Oferta producentów w punkcie BUDINPOL Wrocław (Traktatowa)

Wyślij pytanie do BUDINPOL Wrocław (Traktatowa)

Jeśli mają Państwo pytania do firmy BUDINPOL Wrocław (Traktatowa) prosimy o wypełnienie poniższego formularza kontaktowego. Prosimy o podanie jaki rodzaj pokrycia lub jaki asortyment Państwa interesuje. Firma BUDINPOL Wrocław (Traktatowa) udzieli odpowiedzi w najkrótszym możliwym terminie.

* Pola wymagane