Sieć sprzedaży PHD
Prezentacja punktu sprzedaży AMBIT Pokrycia dachowe Gdynia

AMBIT Pokrycia dachowe Gdynia

AMBIT - Oddział Gdynia
ul. Hutnicza 24
81-036 Gdynia
Tel.  (58) 669 90 77
Fax. (58) 669 90 70
Godziny otwarcia: Pon - Pią 8.00 - 16:00 | Sob 8.00 - 12.00

Informacje o AMBIT Pokrycia dachowe Gdynia

Szeroki wachlarz naszej oferty otwierany jest przez różnego rodzaju pokrycia dachowe, a głównie materiały budowlane na dachy wykonane z dachówek ceramicznych, cementowych, blachodachówek i blach trapezowych. W naszej hurtowni materiałów budowlanych znajdą Państwo również najwyższej jakości materiały izolacyjne, ocieplenia, folie dachowe, fasady oraz materiały ścienne, w tym cegły i pustaki. Na kompletne dachy składają się również systemy kominowe oraz rynnowe. Ofertę zamykają natomiast akcesoria dachowe i bogaty wybór okien dachowych.
 
Jednak materiały budowlane i pokrycia dachowe nie stworzą kompletnych dachów, bez pomocy wykwalifikowanych dekarzy. Zatrudnieni w firmie Ambit fachowcy oprócz wykonawstwa pokryć dachowych wykonują również roboty ciesielskie więźby dachowej, ocieplenia poddaszy, jak również montaż okien dachowych.
 
Hurtownia materiałów budowlanych oraz pokryć dachowych Ambit specjalizuje się również w budowie domów jednorodzinnych oraz renowacji dachów, w tym również zabytkowych.
 
Serdecznie zachęcamy do współpracy z naszą hurtownią materiałów budowlanych. Jesteśmy przekonani, że dzięki proponowanym pokryciom dachowym i materiałom budowlanym zrealizują się Wasze marzenia o pięknym bezpiecznym domu i trwałych, niezawodnych dachach. 

Oferta producentów w punkcie AMBIT Pokrycia dachowe Gdynia

Wyślij pytanie do AMBIT Pokrycia dachowe Gdynia

Jeśli mają Państwo pytania do firmy AMBIT Pokrycia dachowe Gdynia prosimy o wypełnienie poniższego formularza kontaktowego. Prosimy o podanie jaki rodzaj pokrycia lub jaki asortyment Państwa interesuje. Firma AMBIT Pokrycia dachowe Gdynia udzieli odpowiedzi w najkrótszym możliwym terminie.

* Pola wymagane