Sieć sprzedaży PHD
Prezentacja punktu sprzedaży AMBIT Pokrycia dachowe Gdańsk

AMBIT Pokrycia dachowe Gdańsk

AMBIT - Centrala firmy
ul. Cementowa 5-9
80-298 Gdańsk
Tel.  (58) 349 58 27
Tel.  (58) 349 58 28
Fax. (58) 712 83 14
Godziny otwarcia: Pon - Pią 7.00 - 17:00 | Sob 8.00 - 13.00

Informacje o AMBIT Pokrycia dachowe Gdańsk

Szeroki wachlarz naszej oferty otwierany jest przez różnego rodzaju pokrycia dachowe, a głównie materiały budowlane na dachy wykonane z dachówek ceramicznych, cementowych, blachodachówek i blach trapezowych. W naszej hurtowni materiałów budowlanych znajdą Państwo również najwyższej jakości materiały izolacyjne, ocieplenia, folie dachowe, fasady oraz materiały ścienne, w tym cegły i pustaki. Na kompletne dachy składają się również systemy kominowe oraz rynnowe. Ofertę zamykają natomiast akcesoria dachowe i bogaty wybór okien dachowych.
 
Jednak materiały budowlane i pokrycia dachowe nie stworzą kompletnych dachów, bez pomocy wykwalifikowanych dekarzy. Zatrudnieni w firmie Ambit fachowcy oprócz wykonawstwa pokryć dachowych wykonują również roboty ciesielskie więźby dachowej, ocieplenia poddaszy, jak również montaż okien dachowych.
 
Hurtownia materiałów budowlanych oraz pokryć dachowych Ambit specjalizuje się również w budowie domów jednorodzinnych oraz renowacji dachów, w tym również zabytkowych.
 
Serdecznie zachęcamy do współpracy z naszą hurtownią materiałów budowlanych. Jesteśmy przekonani, że dzięki proponowanym pokryciom dachowym i materiałom budowlanym zrealizują się Wasze marzenia o pięknym bezpiecznym domu i trwałych, niezawodnych dachach.

Oferta producentów w punkcie AMBIT Pokrycia dachowe Gdańsk

Wyślij pytanie do AMBIT Pokrycia dachowe Gdańsk

Jeśli mają Państwo pytania do firmy AMBIT Pokrycia dachowe Gdańsk prosimy o wypełnienie poniższego formularza kontaktowego. Prosimy o podanie jaki rodzaj pokrycia lub jaki asortyment Państwa interesuje. Firma AMBIT Pokrycia dachowe Gdańsk udzieli odpowiedzi w najkrótszym możliwym terminie.

* Pola wymagane