Łupek kamienny - Rathscheck

Informacje o produkcie: Łupek kamienny firmy Rathscheck

Opis produktu Rathscheck Łupek kamienny

 

Łupek dachowy

Wachlarz oferowanych produktów obejmuje szeroki asortyment pokryć dachowych i fasadowych.

Rozwiązania systemowe opracowane specjalnie dla potrzeb nowoczesnej architektury umożliwiają innowacyjne aranżacje pokryć dachowych budynków. Ofertę produktową uzupełniają masywne kamienie i płytki przeznaczone do dekoracji wnętrz oraz do aranżacji ogrodów i zagospodarowania przestrzennego krajobrazu. Pokrycia dachowe z łupka naturalnego przydają dachom ponadczasowego uroku i indywidualnego charakteru.

 

Łupek naturalny na dach – zalety

Dlaczego warto postawić na naturalny łupek dachowy? Nie tylko dlatego, że jest to niezwykle wytrzymały kamień, który jest w stanie przetrzymać nie dziesiątki, a setki lat, ale też z tego powodu, że walory łupka naturalnego są nie do przecenienia – kamień ten można dopasować niemal do każdego kształtu dachu. Doskonale także będzie się komponować zarówno z nowoczesnymi jak i klasycznymi domami. Kamień ten często jest też wykorzystywany do pokrywania kominów, pasów zarynnowych i wiatrownic, co stanowi idealne uzupełnienie wykończenia dachowego.

Łupek, oprócz tego, że piękny w swoim wyglądzie, jest również łatwy w utrzymaniu czystości. Dlatego też dachy z łupka naturalnego na długo zachowują swój oryginalny wygląd. Sam dach nie wymaga również specjalnej konserwacji, jak tylko oczyszczania go z liści i gałęzi.

 

 

 

Co warto wiedzieć, wybierając łupek na dach?

Ważną informacją jest fakt, że dachy wykonane z tego surowca mają specyficzną właściwość, która jest szczególnie interesująca dla wielu użytkowników. Dachy wykonane z łupku są całkowicie odporne na działanie ognia.

 

Korzystna oferta cenowa łupka kamiennego na dach

Jedną z najważniejszych informacji, jakiej poszukują potencjalni przyszli użytkownicy łupka kamiennego, jest jego cena. Proponowane przez firmę Rathscheck pokrycia dachowe są bardzo atrakcyjne nie tylko ze względu na wygląd i wytrzymałość, ale także na relatywnie niskie koszty. Stosunek ceny do jakości w tym przypadku jest bardzo korzystny.

Dla wielu klientów interesująca będzie również szeroka gama kształtów łupka, jakie mamy do zaoferowania. Wśród naszych produktów można znaleźć te, które wykorzystuje się do krycia niemieckiego oraz staroniemieckiego, francuskiego, karpiówkowego, dzikiego, uniwersalnego czy bardzo popularnego krycia podwójnego prostokątnego. Dzięki dobrze dobranemu stylowi pokrycia z kamiennego łupka dachowego każdy dom czy inny budynek może zyskać indywidualny charakter.

Gwarantujemy, że każdy z klientów, który rozgląda się za wysokiej jakości materiałem w korzystnej cenie, w firmie Śląskie Kruszywa Naturalne na pewno znajdzie wyjątkowo interesującą ofertę.

Proponujemy nie tylko najwyższej jakości materiał na wykończenie dachu w atrakcyjnej cenie, ale także fachowe doradztwo w doborze odpowiedniego produktu. W celu zapoznania się z bardziej szczegółowymi informacjami, dotyczącymi naszej oferty, zapraszamy do kontaktu, a także na stronę naszego bloga, gdzie poruszamy między innymi kwestię dachu z łupka dla domów pasywnych.

 

 

 

Zdjęcia Rathscheck Łupek kamienny (2 zdjęć)

Gdzie kupić produkty Rathscheck - lista punktów PHD

Pomorskie

ul. Kościerska 13, 83-300 Kartuzy
Tel. (58) 684 07 70
»

Zachodniopomorskie

ul. Mieszka I-go 15, 75-124 Koszalin
Tel. (94) 348 16 74
Fax (94) 348 16 75
»