Łupek naturalny Rathscheck

Poznaj informacje i produkty firmy Rathscheck

 

 

Śląskie Kruszywa Naturalne to jedyny przedstawiciel przedsiębiorstwa Rathscheck na terenie Polski. Każda ze spółek przynależy do Werhahn K.G. Od wielu dekad Rathscheck specjalizuje się w produkcji łupkowych płytek, które są stosowane jako budulec do tworzenia fasadowych i dachowych pokryć o bardzo dużej trwałości.

Proponujemy Państwu najwyższej jakości naturalne materiały wyprodukowane w zakładach niemieckiej firmy Rathscheck. Nasi klienci mają zapewnione piękne i wytrzymałe pokrycia na dach, elewację a także obróbki kominów, desek czołowych czy krokwi skrajnych, które z całą pewnością będą zachwycać przez długie lata. Wytrzymałość naturalnego łupka szacuje się bowiem na nawet trzysta lat!

Mamy doskonałą ofertę zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Z naszych propozycji chętnie korzystają architekci, a także dekoratorzy wnętrz i dekarze. Choć łupek nie jest jeszcze w Polsce często spotykany, to jego cena staje się coraz bardziej interesująca dla wielu inwestorów, a jego popularność stopniowo rośnie. Dlatego też wychodzimy naprzeciw klientom, proponując najlepsze ceny za naturalny łupek najwyższej jakości.

 

 

 http://www.lupek.pl/

Produkty Rathscheck (1 produktów)

Gdzie kupić produkty Rathscheck - lista punktów PHD

Pomorskie

ul. Kościerska 13, 83-300 Kartuzy
Tel. (58) 684 07 70
»

Zachodniopomorskie

ul. Mieszka I-go 15, 75-124 Koszalin
Tel. (94) 348 16 74
Fax (94) 348 16 75
»