Isocell

Poznaj informacje i produkty firmy Isocell

Firma Isocell to producent celulozy, została założona dwie dekady temu  do celów dystrybucji wdmuchiwanych materiałów izolacyjnych z celulozy.  Paleta produktów takich jak izolacje celulozowe,  systemy uszczelniające, membrany dachowe i technologia wdmuchiwania pozwoliła ISOCELL uczynić w ostatnich latach markę ze swojej nazwy w sektorze budowlanym.

Firma ISOCELL powstała przed ponad dwudziestoma laty jako dystrybutor izolacji celulozowych.  Paleta produktów takich jak izolacje celulozowe,  systemy uszczelniające i technologia wdmuchiwania pozwoliła ISOCELL uczynić w ostatnich latach markę ze swojej nazwy w sektorze budowlanym.

Dystrybucja przy pomocy głównych magistrali transportowych obejmuje niemal całą Europę Centralną.
Centrala firmy ISOCELL znajduje się w Neumarkt Wallersee (Salzburg). To stąd sterowana jest rozszerzona na całą Europę dystrybucja. W Neumarkt znajduje się także nowe centrum szkoleniowe dla partnerów dystrybucyjnych i rzemieślników, oraz zakłady produkcyjne taśm okiennych. Produkcja izolacji celulozowych odbywa się w zakładach w Hartberg (Steiermark), w Schoppen (Belgia) i Plourin-lès-Morlaix (Francja).

Także w kwestii produkowania  wdmuchiwarek ISOblow, ISOCELL jest na czasie. Na potrzeby prefabrykowanych ściennych i sufitowych elementów konstrukcyjnych opracowano ekonomiczną i efektywną metodę obrabiania przy pomocy urządzenia do transportu belek wielkogabarytowych. Stosuje się je już w uznanych firmach zajmujących się budownictwem z drewna, co przyczynia się do unowocześnienia tej branży

Gdzie kupić produkty Isocell - lista punktów PHD

Pomorskie

ul. Poprzeczna 7, 76-200 Słupsk
Tel. (59) 840 36 03
Fax (59) 840 23 60
»

śląskie

ul. Paderewskiego 96c, 42-300 Myszków
Tel. (34) 313 49 39
Fax (34) 313 49 39
»