Informacje o PHD

Poznaj Polskie Hurtownie Dachowe

Kim jesteśmy?

Polskie Hurtownie Dachowe – nowa jakość na rynku pokryć dachowych! Polskie Hurtownie Dachowe to zdecydowanie odpowiedź na zapotrzebowanie rynku. Firma, która powstała po koniec 2012 roku, jest pierwszą w Polsce grupą, skupiającą największych na rynku graczy z branży dachowej z tak znaczącym potencjałem zakupowym. W jej skład wchodzą firmy mające wieloletnie doświadczenie, a także wiodącą i ugruntowaną pozycję na rynku hurtowej sprzedaży materiałów budowlanych, ze szczególnym uwzględnieniem branży pokryć dachowych.

Polskie Hurtownie Dachowe - gwarancja biznesowego bezpieczeństwa przy najwyższych standardach jakości!

Sieć sprzedaży

Polskie Hurtownie Dachowe tworzą mocną sieć współpracy na rynku pokryć dachowych i tym samym wspierają działania swoich hurtowni patronackich. Dzięki temu są w stanie zaoferować korzystne warunki zakupu dla inwestorów. Klient przede wszystkim!

Utworzony potencjał ma służyć głównie klientom, którzy trafiając do hurtowni zrzeszonej w Polskich Hurtowniach Dachowych mogą liczyć na ponadstandardowe podejście wynikające zarówno z wieloletniego doświadczenia pojedynczej firmy jak i z sumy doświadczeń pozostałych jej członków.

Klinij, aby zobaczyć punkty PHD w całej Polsce!

Polskie Hurtownie Dachowe - składy, których nie można ominąć przystępując do budowy własnego domu! W najbliższym czasie Polskie Hurtownie Dachowe planują rozszerzyć swoją sieć celem równomiernego rozmieszczenia punktów handlowych na terenie kraju.