Nowość od ROTO – okno wysokoosiowe z potrójną ochroną

Sprawdź nowe okna w ofercie

 

Firma Roto Okna Dachowe z dniem 1 kwietnia 2018 r. wprowadziła nowy produkt - okno wysokoosiowe R79 WD z pakietem 3-szybowym.

 

 

 

Model Designo R79, to absolutna nowość na rynku - potrójna ochrona w standardzie zapewnia jeszcze lepszą energooszczędność.

Co to jest Potrójna ochrona?
Potrójna ochrona, to trzy uzupełniające się elementy termoizolacji: pakiet 3-szybowy, zapewniający większą dźwiękoszczelność, fabrycznie zamontowany Termo-blok WD na całym obwodzie ramy, gwarantujący szczelne połączenie okna z dachem oraz folia paroizolacyjna, zapewniająca szczelne połączenie okna z wewnętrzną izolacją przeciwwilgociową dachu.

 

 

Potrójna ochrona, to gwarancja wysokiej energooszczędności oraz pewny i szczelny montaż, a przede wszystkim komfort mieszkania i niższe rachunki za ogrzewanie.

 

Komfort użytkowania
Okno R79, to jeszcze lepsza funkcjonalność oraz wyjątkowy komfort użytkowania. Dzięki podwyższonej osi obrotu umieszczonej w ¾ wysokości skrzydła, otwarte skrzydło nie zabiera przestrzeni użytkowej. Zapewnia natomiast swobodny oraz bezpieczny dostęp do otwartego okna w pozycji wyprostowanej, co sprawdza się nawet u bardzo wysokich użytkowników. Dodatkowo, okno wyposażone jest w siłowniki gazowe, które gwarantują łatwe otwieranie okna.

 

 

Sprawdź więcej na ROTO-FRANK.COM.PL >>